O nas

Witamy na naszej stronie internetowej!

Zapraszamy do piekarni i cukierni w Orzeszu, Łaziskach Górnych i Średnich. Na przestrzeni lat udało nam się wyspecjalizować w wypiekaniu chleba i innych wyrobów piekarskich w oparciu o tradycyjne receptury, z wykorzystaniem naturalnego zakwasu.

Tak wypiekany chleb to gwarancja prawdziwego, niepowtarzalnego smaku i najwyższej jakości. Nie dodajemy zbędnych sztucznych środków. Stawiamy na naturalne, zdrowe składniki. Dzięki temu pieczywo dłużej zachowuje świeżość. Nasze wypieki charakteryzuje smak, który konsumenci już docenili.

 

Bułki i pieczywo na zakwasie

Nasze produkty wypiekane są z mąki, wody, soli oraz drożdży. Próżno w nich szukać środków wzmacniających smak oraz wydłużających termin do spożycia. Nasze chleby i bułki wyróżniają się naturalnym składem, niepowtarzalnym smakiem i brakiem sztucznych składników spulchniających.

 

Pełnoziarniste pieczywo na dobry dzień

Przeciętny Polak zjada w ciągu roku od 70, aż do 150 kg pieczywa! Nie zawsze jednak interesujemy się jego składem. A przecież to jeden z ważniejszych źródeł błonnika w naszej diecie. Ten składnik znajdujemy w ziarnach zbóż. Jest niezbędny do prawidłowej przemiany materii i prawidłowej pracy układu trawiennego. Im więcej błonnika w chlebie, tym lepiej dla naszego organizmu.

Kolosalna różnica, która jest pomiędzy pieczywem naszpikowanym konserwantami a pieczywem wypiekanym  według tradycyjnych receptur sprawia, iż co raz częściej sięgamy po ten zdrowszy.

 

Anwalt im Büro